Семирічна мешканка Подільська встановила новий рекорд України

5 Березня 2018 09:01

Семирічна мешканка райцентру Подільськ Одеської області Софія Кострицька встановила новий рекорд України. 

trassae95.com

Юна гімнастка встановила рекорд України за максимальною кількістю акробатичних елементів в одному виступі. Дівчинка виконала 111 унікальних елементів трохи більше, ніж за 4 хвилини. Рекорд, встановлений раніше, мав 62 акробатичні елементи.

Зареєстрували досягнення в Києві 2 березня – завдяки засновнику благодійного фонду “Дорогою добра” Олегу Янчевському.

За словами мами рекордсменки, танцює вона майже з пелюшок, з трьох років займається гімнастикою. Софія – одна з найтитулованіших дітей регіону і всієї країни. У скарбничці її досягнень – 30 медалей вищої проби і з півсотні дипломів. За версією Міжнародної танцювальної ліги, маленька уродженка Одеської області – найкраща танцівниця 2015 року. На міжнародному фестивалі “Соняшник” їй вручили “золото” за акробатичне шоу.

Крім того, Софія стала третьою на Кубку Європи, представивши номер “contemporary” в стилі сучасних танців. Хоча на європейському чемпіонаті Софія була найменшою учасницею в своїй категорії: їй довелося змагатися з дітьми, старшими за неї на три роки.

Софія Кострицька також стала лауреатом щорічного рейтингу популярності “Народне визнання-2017” в номінації “Майбутнє Одеси”. Можна з упевненістю сказати, що це далеко не останнє досягнення талановитої спортсменки.

Джерело: trassae95.com