Микола Томенко презентує “Український щорічник”

14 Листопада 2017 08:22

Якщо ви хочете мати під рукою не звичайний щоденник, а оригінальний щорічник з автографом відомого політика, приходьте 14 листопада на 17.00 до книгарні “Наукова думка” (вул. Грушевського,4), а також 15 листопада о 18:30
в українську книгарню “Смолоскип” (вул. Межигірська, 21).

ridna.ua

Микола Томенко, ініціатор створення унікального “Українського щорічника” на 2018 рік, проведе презентацію й  розповість, що нового ви знайдете на його сторінках, а що класично залишиться незмінним.

Цікава розмова гарантована!

“Український щорічник–2018” традиційно містить 365 афоризмів та ілюстрацій про найвідоміші історичні, архітектурні та релігійні пам’ятки України, народний календар  на кожен день з прикметами й перлинами народної мудрості, відомості про свята українські й міжнародні, світські та релігійні. А видатні українці власними життєвими прикладами та досвідом спонукають зі сторінок видання до щоденної активної роботи.

На сторінках щоденника можна знайти авторів найвідоміших українських афоризмів і пісень; ознайомитись із мудрими заповітами Григорія Сковороди й Тараса Шевченка, прочитати, як Володимир Маяковський агітував вивчати українську мову, Антон Чехов – хвалив українських селян за веселість і водночас тверезість; відкрити для себе лірику Івана Франка у перекладі Анни Ахматової та дізнатися ще багато нового і цікавого.

Принцип  добору особистостей, які потрапили до щоденника, авторський. Проте в його основі – ті люди, які народилися в Україні, присвятили їй своє життя, були виховані Україною або, перебуваючи поза її межами, всіляко підтримували та пропагували нашу рідну країну.

А для особистого творення майбутньої історії є окрема рубрика “Що я зробив для України”, яка залишається у щорічнику незмінною.

Діловий щоденник українця також містить сторінки для щомісячного планування та перелік ювілеїв  за місяцями.

Як і попередній випуск, “Український щорічник-2018” матиме обкладинку двох кольорів.

Джерело: ridna.ua