Зіпсовані проводи національної команди на олімпіаду

25 Січня 2018 11:45

Є така закономірність у справах підготовки офіційних святкових заходів:
хочеш усе зіпсувати – запроси президента!

ridna.ua

Так і вийшло – всіх учасників офіційних проводів нашої команди на Зимову Олімпіаду строго попередили: бути з 16-00, щоб пройти відповідну перевірку і заслужити право бути в одному приміщенні із самим президентом.

З самого ранку у Філармонії керувала служба державної охорони, яка з 16-00 несподівано зникла. Ну, не буде Порошенка – і слава Богу, – зраділи учасники заходу. Але головне було попереду.

Від 16-30 до 17-30, тобто годину, весь зал – спортсмени, тренери і все спортивне співтовариство країни – чекало… якось клерка з АП, який зачитав традиційне і, скоріше, політичне звернення Порошенка. Після виступу цей чиновник, що зовні нагадував борця сумо, хутко зник. Натомість біатлоністки – члени національної команди – через цей безлад від АП ледь устигли на літак.

Було ще, правда, привітання від Верховної Ради, яка направила нашу олімпійську команду до… ПІВНІЧНОЇ Кореї?! Але це так, дрібниці.

Все ж сподіваюся, що, попри зневагу Порошенка до українського спорту і хамство його підлеглих щодо нашої Олімпійської Національної команди, спортсмени зроблять усе задля гідного виступу за Україну.
Бо президенти приходять і відходять або втікають, а Україна й її народ – вічні.

ridna.ua

Микола Томенко,

лідер Громадського руху «Рідна країна»