Одеські учні неоднозначно ставляться до електронних підручників

15 Листопада 2017 11:12

Лише у 50% школярів електронні підручники викликають інтерес до навчального матеріалу. Як повідомляє кореспондент Depo.Одеса, про це ставлення учнів до електронних підручників розповіла під час наради в одеській мерії в.о. директора департаменту освіти і науки Одеської міськради Світлани Скебало.

odesa.depo.ua

За її словами, співробітники департаменту опитали близько 46 тисяч учнів шкіл, 4 тисячі педагогів і понад 31 тисячу батьків за результатами двох місяців використання таких підручників. Раніше вони були тільки у учнів 7 класів.

Так, за даними департаменту, 62% учнів використовують електронні підручники вдома, а 26% – в школах. Також електронними підручниками користуються 71% вчителів. 68% учнів вважають інтерфейс електронних підручників зручним, також оцінили зручність 56% вчителів і 55% батьків.

Близько 40% вчителів в школах вважають, що матеріали, що містяться в електронних підручниках, впливають на формування в учнів стійкого інтересу до шкільних предметів.

Цікаво, що педагоги показали, що 62% учнів сказали, що використовують такі підручники вдома, а 26% – в школах. Це підтвердили 76% батьків. А ось вчителі заявили, що для викладання у школах використовують електронні підручники у 71%. При цьому 82% педагогів заявили, що переглядають такі підручники з персонального компьютера або ноутбуку, а не планшетів чи телефонів. У цьому явно відчувається протиріччя в інфомації педагогів.

Нагадаємо, з 1 вересня цього року кожен учень одеської школи отримав код доступу для роботи з електронними підручниками.

Джерело: odesa.depo.ua